Vaikų išlaikymas vaikams atostogaujant su tėčiu

Ar išsivežęs vaiką atostogų skyriumi gyvenantis tėvas dar turi mokėti jo išlaikymą?
vaiko pinigų reikšmė

“Vaiko pinigų” reikšmė vaikų išlaikyme

Iki šiol teismai laikėsi priešingos pozicijos dėl vaiko pinigų reikšmės vaikų išlaikyme, nurodydami, kad valstybės mokamos vaikui išmokos yra skirtos jo poreikiams tenkinti ir yra finansinė pagalba jį auginantiems tėvams.
Apie vaikų išlaikymo indeksavimą

Apie vaikų išlaikymo indeksavimą

Vienoje FB grupėje įsitraukiau į diskusiją apie vaiko/vaikų išlaikymo indeksavimą. Žmonės kėlė įvairius rūpimus klausimus šia tema, stengėsi į juos vieni kitiems atsakyti ir diskutavo.
Apie skyrybų teisinį procesą

Apie Skyrybų teisinį procesą

Kiekvienas ginčas, tiek teisinis, tiek ir ne, turi savo sprendimo ypatybes bei būdus. Tai, kaip sprendžiate tarpusavio ginčą ar problemą daug pasako apie jus patį bei jūsų charakterį. Visiems palinkėčiau taikių ginčo sprendimo būdų, tačiau ne besąlygiškai ir ne savo teisių sąskaita.

Vestuvės be liudytojų. Ar gali santuoka įvykti nedalyvaujant liudytojams?

Ar gali įvykti vestuvės be liudytojų? Kodėl negalima tiesiog ateiti ir pasirašyti dviems, susituokti norintiems, žmonėms?

Co-parenting (angl.) arba bendratėvystė, kas tai?

Bendratėvystė, tai vaiko auginimo būdas, kai vaiku bendradarbiaudami rūpinasi abu išsiskyrę arba skyrium gyvenantys tėvai.

Pamatinės sutuoktinių pareigos vienas kito atžvilgiu

Sudarę santuoką sutuoktiniai sukuria šeimos santykius kaip bendro gyvenimo pagrindą ir vienas kito atžvilgiu yra saistomi pareigomis. Sutuoktinių pareigos yra: